| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 0,9 g/cm3 |
| Kleur | wit/grijs/beige/cyaan/blauw |
| Dikte | 3-30 mm |
| Afmeting | op maat gemaakt |
| UV-bestendigheid | Goed |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Oppervlakteafwerking | Glad |
| Weerbestendigheid | Goed |
| Temperatuurbestendigheid | Tot 120°C |
| Elektrische Isolatie | Hoog |
PP-plaat (of PP-vel) is een kunststof paneel voornamelijk gemaakt van polypropyleen (PP). Onze PP-platen zijn lichtgewicht maar duurzaam, met een hoge weerstand tegen corrosie, zuren en logen, evenals vocht- en schimmelwerende eigenschappen.